Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+380676163591
Наша адреса
м. Київ, вул. Святошинська, 25
Телефони
Графік роботи
  • Пн.-Пт.: 10-19:00
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

VYRTYCH a.s. - виробник сучасного освітлення

VYRTYCH a.s. - виробник сучасного освітлення

Профіль компанії

Компанія VYRTYCH a.s. працює на ринку протягом 28 років і входить в число основних чеських виробників освітлювальних приладів.

Це сучасна та динамічна компанія з 100% чеською власністю.

Територія підприємства становить близько 60 000 м2, де розташовано 7 будівель загальною площею близько 15 000 м2. Є адміністративні приміщення, склади та власні виробничі потужності (пластмасовий цех, металургійний завод, світлотехнічні лінії та інші цехи).

VYRTYCH a.s. пропонує дуже широкий асортимент продукції, яка відповідає більшості вимог замовників. Має власний конструкторсько-конструкторський відділ, повну технологію виробництва та акредитовану випробувальну лабораторію, що дозволяє задовольнити спеціальні вимоги до виробництва нетипового забезпечення світильників.

VYRTYCH a.s. спеціалізується на розробці та виробництві світильників спеціального призначення, таких як освітлювальне обладнання для вибухонебезпечних зон, промислове освітлення з високим ступенем захисту від проникнення води та пилу (IP54 – IP68), освітлення для екстремальних температур навколишнього середовища та для приміщень. з високим ризиком пошкодження (антивандальний). Ці продукти там виділяються найвищими технічними параметрами, що робить їх унікальними серед інших.

Компанія має такі сертифікати:

IQNet відповідно до ISO 9001:2008

CQS відповідно до ČSN EN ISO 9001:2009

EZU відповідно до ČEN EN ISO 9001:2009

Для виробництва світильників для вибухонебезпечних зон із типом захисту відповідно до сертифікації наша VYRTYCH a.s. має сертифікат FTZÚ 04 ATEX Q 016 від FTZÚ сертифікаційного органу Острава-Радваніце.

Розробка освітлення

Відділ розробки оснащений сучасним програмним забезпеченням для створення нових ефективних дизайнів моделей освітлення, що включає світлотехнічні характеристики та можливості оптимізації параметрів ще на стадії розробки. Виготовляючи прототипи за допомогою 3D-друку, VYRTYCH a.s. може дуже швидко перевірити функціональність і правильність дизайну. Однією з великих переваг є можливість використовувати для розробки нових світильників власну акредитовану випробувальну лабораторію, оснащену сучасною технікою.

Технічна підтримка

Технічний відділ забезпечує оперативну та технічну підтримку всіх відділів компанії. Одним з основних напрямків діяльності є організація всіх технологічних і виробничих процесів, таких як програми ЧПК і виробнича документація. Ще одне важливе завдання — підтримка продажів і технічний консультацій для клієнтів. Добре освічені фахівці технічної підтримки мають повну кваліфікацію, щоб відповісти на вимоги щодо функціональності та можливостей в рамках проектів освітлення.

Відділ виробництва з пластику

Відділення пластику оснащено інжекційною технологією Engel, обслуговується технологією змішування, сушіння або помолу. Всі прес-форми належать VYRTYCH a.s., що гарантує оригінальний дизайн усіх пластикових деталей. Прес-форми обслуговуються кваліфікованим персоналом і високоякісними наладчиками, що означає безпроблемну роботу, яка відповідає вимогам виробництва найвищої якості

Виробництво виробів з металу

Виробництво виробів з металу оснащене різними технологіями, а саме: вирізними верстатами та фальцевими гальмами фірми TRUMPF, формуванням на автоматичному центрозгинальному верстаті фірми RAS. VYRTYCH a.s. використовує лінію для виробництва відбивачів з полірованого алюмінієвого листа. Наступним робочим місцем виробництва є повністю автоматизований цех порошкового фарбування з інтегрованими технологіями зняття та сульфатізації поверхні. Частина фарбувального цеху також є станцією рендеринга для екологічної безпеки. Іншими технологіями металургійного заводу є гідравлічний прес, токарна обробка, шліфування та ін. Також доступний інструментальний цех для обслуговування всього обладнання та виробництва менших інструментів.

Конвеєр збирання світильників

Лінію зборки освітлювальних приладів доповнює лінія для нанесення прокладки в спінений матеріал і лінія для розкрою профільного матеріалу. Процес остаточного складання дуже трудомісткий з огляду на майстерність і професіоналізм монтажних речей. Кожен продукт на 100% перевірений на функціональність, перехідний опір і електричний струм.

Відео про компанію


Фотографії
Схожі статті
Що означає різні класи IK?
Що означає різні класи IK?
Блог
01 березня 2023