Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+380671858870
Наша адреса
м. Київ, вул. Святошинська, 25
Телефони
Графік роботи
  • Отримати товар за адерсою м. Київ, вул. Святошинська, 25 можна:
  • Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 19:00.
  • Субота, неділя: вихідний

  • Приймаємо замовлення:
  • Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 19:00.
  • Субота: 10:00 - 14:00.
  • Неділя: вихідний

  • Замовлення, які надійшли в неробочий час будуть оброблені в робочий час в першу чергу.
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Політика конфіденційності

Угода на обробку персональних даних

Цим Ви підтверджуєте свою згоду на обробку компанією ТОВ ТД АТОМ УКРАЇНА персональних даних: збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу виключно з метою продажу програмного забезпечення на Ваше ім'я, як це описано нижче, блокування , знеособлення, знищення.

Компанія ТОВ ЕКСТРАМАРКЕТ гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих компанією ТОВ ЕКСТРАМАРКЕТ як обов'язкові для виконання.

У разі необхідності надання Ваших персональних даних правовласнику, дистриб'ютору або реселеру програмного забезпечення з метою реєстрації програмного забезпечення на Ваше ім'я, Ви даєте згоду на передачу Ваших персональних даних. Компанія ТОВ ЕКСТРАМАРКЕТ гарантує, що правовласник, дистриб'ютор або реселлер програмного забезпечення здійснює захист персональних даних за умов, аналогічних викладеним у Політиці конфіденційності персональних даних.

Ця згода поширюється на Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адресу електронної пошти, поштову адресу доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Термін дії згоди є необмеженим. Ви можете будь-якої миті відкликати цю згоду, надіславши письмове повідомлення на адресу: 03067, м. Київ, вул. Гарматна, 38Б/415 з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

Звертаємо вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональних даних спричиняє видалення Вашого облікового запису з Інтернет-сайту (https://extramarket.net), а також знищення записів, що містять ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних компанії ТОВ ЕКСТРАМАРКЕТ, що може унеможливити користування інтернет-сервісами компанії ТОВ ЕКСТРАМАРКЕТ.

Гарантуємо, що подана мною інформація є повною, точною та достовірною, а також що при поданні інформації не порушуються чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб. Вся подана інформація заповнена мною щодо себе особисто.

Ця згода діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.