Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+380676163591
Наша адреса
м. Київ, вул. Святошинська, 25
Телефони
Графік роботи
  • Пн.-Пт.: 10-19:00
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Лінійні вибухозахищені світильники для зони 2,22

Лінійні вибухозахищені світильники для зони 2,22

Вибухозахищені світильники лінійного типу - сучасний тренд останнього десятиріччя. З розвитком світлодіодного освітлення європейські виробники вибухозахищений світильників досить швидко зрозуміли високу ефективність лінійних типів світильників. Серед переваг такого типу спеціалісти відмічають ефективне тепловідведення навіть при високих потужностях світильників.

VYRTYCH

Серед виробників освітлення в Європі існує досить багато виробників спеціального освітлення. Але серед цього різноманіття виробників можна виділити чеського виробника VYRTYCH a.s. Продукція цього виробника поєднує традиції якості і сучасні тенденції в високоефективному освітленні. VYRTYCH спеціалізується на вибухозахищених світильниках для зони 1,21 та 2,22.

Вибір

Серед останніх моделей які пропонує VYRTYCH своїм споживачам наступні:

  • EXTRA-N-LED - лідер продажів, сучасний вибухозахищений світильник з IP66 для зони 2,22 який має корпус з полікарбонату здатний задовольнити будь які потреби при освітленні складів, виробничих приміщень які відносять до зони 2,22. Модифікація EXTRA-N-LED-H використовується для освітлення приміщень з високими стелями і за рахунок встановлених лінз робить освітлення приміщення рівномірним і якісним навіть за умови встановлення на висоту 12-15 метрів. 
  • SALUKA-N-LED - світильник для зони 2,22, корпус якого зроблено з металу, покритого порошковою фарбою або з нержавіючої сталі та розсіювач зі скла. Має високий ступень захисту - IP66. Чудово підходить для освітлення виробничих просторів.
  • PITBUL-N-LED - вибухозахищений світильник для зони 2,22, корпус якого виготовлено з металу. Має розсіювач зі скла, IP65 і можливість бути встановленим як на поверхню так і може бути вбудованим за рахунок використання спеціальної рамки.
  • BERGER-N-LED - сучасний вибухозахищений світильник для заміни застарілих моделей типу НСП, "жолудьоподіних" світильників в яких використовувались лампи типу ДРЛ, МГ або ДНАТ.  BERGER-N-LED спроектований спеціально для високих стель для освітлення робочих зон, має великий вибір лінз за рахунок чого полегшує вибір типу світильника при проектуванні сучасних виробництв, або апгрейту застарілих моделей. 
  • BORDER-N-LED - вбудовуємий тип вибухозахищений світильників з IP65. За рахунок великої площі світлодіодного модулю можна отримати рівномірне освітлення будь якої лабораторії або хімічного виробництва яке відноситься до зони 2,22.
  • BASET-N-LED - накладний варіант компактного вибухозахищеного світильника для зони 2,22 з IP66. Має міцний полікарбонатний корпус і металеві застібки. Чудово підходить для освітлення невиликих приміщень. Модифікації BASET-Em (непостійний аварійний режим) і MULTIBASET-N-LED (постійний аварійний режим) використовуються як Аварійні або евакуаційні вибухозахищені світильники для зони 2,22.
  • FILA-N-LED  та NORD-N-LED - спеціально спроектовані вибухозахищені світильники для освітлення фарбувальних камер будь якого типу. 

Світильники для зони 2.22, VYRTYCH, EXTRA-N, BASET-N, PITBUL-N